Skoči na glavno vsebino
Select Page

Na današnji dan smo se utrujeni, tečni in zaspani zbudili ob 7.10. Po sprehodu okoli jezera nas je pričakal dober zajtrk, nato so sledila gospodinjska opravila (pospravljanje sob). Sledil je odhod v Piran, kjer smo šli a-jevci na kratek sprehod po mestu, b-jevci pa v akvarij. Nato smo se zamenjali. Poleg akvarija je bila zanimiva tudi tržnica, kjer je gospa prodajala obeske in spominke. Po malici na Tartinijevem trgu smo reševali naloge in se razkropili po mestu ter obiskali razne točke. Sledil je odmor in … sladoled! Nato smo naredili PERFECT fotografijo. Ker je bila ura že pozna, smo se vrnili nazaj na dobro kosilo. Kar hitro zatem so nas že čakali učitelj za šport, kanuji in vesla. S kanuji smo nekateri šli po morju in si ogledali školjke, drugi pa so imeli igre z žogo. Sledila je zamenjava. Nato smo imeli morsko biologijo. Reševali smo liste o morskih živalih. Na koncu dneva nas je čakala še večerja, nato pa likovna dejavnost in košarka. Punce pa smo igrale balinčke in učitelj nas je zelo zabaval. Bilo je že kar mrzlo, in ko smo končno prišli nazaj v svoje sobe, so nas pričakali telefoni. Pripravili smo se le še na spanje in drugi dan se je končal.

Lana in Lara H., 7. a

Današnji dan se je začel, ko so nas učitelji spravili pokonci in nas spravili na sprehod. Bilo je mrzlo, a vreme je bilo lepo. Hodili smo okoli jezera. Vsi smo bili zelo utrujeni in smo potrebovali zajtrk. Bilo je kar veliko izbire. Šli smo pospravit sobe. Na žalost naša ni bila dobro ocenjena. Odpravili smo se v Piran do Tartinijevega trga. Tam smo skupinsko delali naloge. Bilo je zanimivo, naučili smo se veliko novega o Tartiniju in mestu. Enkrat smo se izgubili, a smo hitro prišli na pravo pot. Vmes smo še spoznali Angleža, ki nas je spraševal za pot. Žal mu nismo znali pomagati. Po vrnitvi je sledila najbolj vznemirljiva stvar. Kosilo. Po prostem času smo postali modri policaji. Tako se je imenoval naš kanu. Sledili so še morska biologija, ustvarjanje, košarka, namizni tenis in priganjanje učiteljice, naj končno že napišemo to poročilo. Kot vidite, nam je uspelo.

Marko, Božidar, Enej in Nejc, 7. b

(Skupno 412 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST