Skoči na glavno vsebino
Select Page

Moja družina (2015/2016)

V tem šolskem letu smo starše na poseben način povabili v šolo. Pripravili smo starševski karierni dan na podružnici, o katerem lahko berete TUKAJ. Starši pa so svoje poklice predstavili tudi učencem v Šmihelu. Drugošolci so si tako ogledali dializni oddelek. O tem so zapisali novico, ki jo lahko preberete TUKAJ.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Učenci in učitelji smo v sodelovanju s starši in šolsko kuhinjo pripravili velikonočni bazar.

Več fotografij si lahko ogledate v galeriji.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Na šoli je potekal tudi projekt “Ogledalo”, v okviru katerega smo menjali vloge, ki jih vsakodnevno opravljamo. Učenci so se preizkusili kot učitelji, knjižničarka, hišnik ipd. Učiteljici sta preizkusili vlogo knjižničarke in obratno. O tem smo na naši šolski spletni strani že pisali.

 

 

 

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Druženje s starši je potekalo tudi na šolskem igrišču. Zabavali smo se!

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Pripravili smo tudi fotografski natečaj z naslovom “Moja nora družina”, s katerim smo povabili družinske člane naših učencev, da se pred fotoaparati malce pozabavajo. Nastala je zanimiva fotografska razstava.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

O komunikaciji med učenci, starši in učitelji smo se veliko pogovarjali, jo razvijali in negovali. Učenci pa so nato svoja razmišljanja, opažanja in ugotovitve strnili v likovnih izdelkih.

 

 

 

(Skupno 447 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST