V sredo, 22. 1. 2020, je v jedilnici SŠC Novo mesto potekalo občinsko ekipno šahovsko tekmovanje za učence osnovnih šol. Osnovno šolo Šmihel sta zastopali dve ekipi dečkov in ekipa mlajših deklic.

V obeh kategorijah dečkov so šahisti OŠ Šmihel ponovili lanski uspeh.  Tako starejši dečki kot mlajši dečki so postali ponovno občinski prvaki.

Po nekaj letih pa so se tega tekmovanja udeležile tudi mlajše deklice naše šole, ki so osvojile pokal za 2. mesto.

Na področno tekmovanje, ki bo 5. 2. 2020 na istem kraju, so se uvrstile vse tri ekipe OŠ Šmihel.

Tineju Rajhu, Maju Finku, Jaki Kapšu, Nejcu Florijančiču, Levu Špesu, Žanu Hočevarju, Anžetu Pavliču, Božidarju Šilerju Hudoklinu, Aleksu Goštetu, Juretu Kapšu, Meti Kapš, Maši Vidic, Niki Petrina in Emi Cimermančič iskreno čestitamo za aktivno in uspešno sodelovanje.

Fotografije in rezultati: https://sport.znm.si/home/document/docid/15387?back=/

Poročilo pripravil Andrej Prah