Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bodo od 1. 2. 2017 do subvencije v višini cene kosila upravičeni učenci, ki so prijavljeni na kosilo in pri katerih povprečni mesečni dohodek na osebo, ugotovljen v odločbi o otroškem dodatku, ne presega 36% neto povprečne plače v Republiki Sloveniji.

Podatke o subvenciji bo šola pridobila iz CEUVIZ po ustaljenem postopku, in sicer samo za tiste učence, ki so že prijavljeni na kosilo oziroma jih boste starši prijavili na kosilo. Šola za učence, ki niso oziroma ne bodo prijavljeni na kosilo, nima pravice pridobivati podatkov o subvenciji.

Starši lahko upravičenost do subvencije razberete v vaši odločbi o otroškem dodatku, v kateri je napisan podatek o odstotku neto povprečne plače v RS. Za vsebinska vprašanja se lahko obrnete na pristojni center za socialno delo.

Obvešča:

Andreja Šurla