Skoči na glavno vsebino
Select Page

V četrtek, 20. junija, ob koncu šolskega leta so za zadnji roditeljski sestanek po razredih učenci naše šole pripravili kulturni program. Program so pripravili tudi učenci 2. b razreda. Udeležili so se ga njihovi starši, bratci in sestrice. V uvodnem delu so vsi skupaj zaplesali, vsak si je izbral plesalko oziroma plesalca. Nastopili so vsi učenci, zapeli so skupaj nekaj pesmi, dirigentsko palico je imel v roki njihov sošolec Lan Hudovornik. Posamezniki so pesmi tudi recitirali. Za nastop so si prislužili močen aplavz. Vse zbrane je pozdravila tudi njihova razredničarka, učiteljica Klavdija Hrastar, ki je staršem po predmetih podala analizo vzgojno-izobraževalnega dela ter nekaj nasvetov za počitnice. Učiteljica se je staršem zahvalila za sodelovanje, učenci in starši pa so se zahvalili učiteljici za ves trud in potrpežljivost.

 

Zapisala in fotografirala učiteljica Helena Murgelj

 

 

(Skupno 1.029 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST