Skoči na glavno vsebino
Select Page

Državnega ekipnega šahovskega prvenstva za mlajše učence in učenke, ki je potekalo v nedeljo, 14. 4. 2019, v OŠ Šmarje – Sap, se je po povabilu Šahovskega društva Krka Novo mesto odzvala ekipa mlajših dečkov OŠ Šmihel. Ekipa naše šole je bila povabljena kot občinski prvak in področni podprvak. V konkurenci 34-tih ekip iz vse Slovenije so Nejc Florijančič, Jaka Kapš, Žan Hočevar, Jakob Cvelbar in Anže Pavlič zasedli 20. mesto. V sedmih dvobojih so trikrat zmagali, prav tolikokrat izgubili ter enkrat igrali neodločeno.   Turnir, ki ga je koordinirala prva organizatorka Ana Srebrnič, sicer zelo uspešna šahistka, je bil organiziran zelo uspešno ter si zasluži pohvale.

Prav tako pa vsem tekmovalcem iskreno čestitamo za vloženi trud in dosežene uspehe v tej sezoni.

Šahovskemu klubu Krka se zahvaljujemo za  povabilo ter za pokritje stroškov prehrane in prijavnine.

Podrobni rezultati s tekmovanja so dosegljivi na spletni strani: http://rez.sahist.si/2019/os1819tu12/?idt=60&ids=1&idp=23

Andrej Prah

(Skupno 119 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST