Skoči na glavno vsebino
Select Page

Nova generacija mlajših odbojkarjev, ki jih od predhodne krasi tudi spoštljivejše obnašanje, je v ponedeljek, 12. 3. 2018, v telovadnici OŠ Grm postala občinski podprvak.

Na poti do drugega mesta na skoraj 4 urnem tekmovanju je udarna četvorka, Nejc Makarovič, Jaka Radoš, Lev Špes in Žan Drašler, uspela premagati vrstnike iz OŠ Stopiče, OŠ Grm in OŠ Drska. Premoč pa so morali priznati dečkom iz OŠ Center, ki so dobro izkoristili svoje znanje pridobljeno v teku treh let na klubskih treningih v OŠ Šmihel pod taktirko trenerja Andreja Praha.

Poleg Tima Bregarja, Marcela Hrovatiča in Andraža Beleta so v ekipi Šmihela nastopili najmlajši udeleženci: Erazem Kovač, Gašper Kovač, Tjaž Butala, Aljaž Ogulin in Enej Fink. V zadnji tekmi proti OŠ Stopiče pa jim je tudi uspelo dobiti prvi niz v svoji odbojkarski karieri.

Za tekmovalni uspeh in upoštevanje vseh navodil si ekipa zasluži pohvalo.

Rezultati: http://www.as-nm.si/Portals/0/adam/nnNews/mnDANglW9EaNWz9pe1SU7g/Results/Mala%20odbojka%20-%20mlaj%C5%A1i%20u%C4%8Denci%2017-18.pdf

Fotografije: http://www.as-nm.si/novica/news/2336/rezultati-obcinskega-prvenstva-v-mali-odbojki-za-mlajse-ucence

Mentor Andrej Prah.

(Skupno 116 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST