Spoštovani,

posredujemo vam informacije v zvezi z letovanjem otrok na Debelem rtiču, ki ga organizira OZ RKS Novo mesto.

Prilagamo njihov dopis:

Pošiljamo vam POZIV ZA EVIDENTIRANJE za letovanje otrok, ki ga bomo izvedli tudi letos na Debelem rtiču v dveh izmenah.

Termina sta:

1. od 11. 7. 2020 do 18. 7. 2020
  2. od 18. 7. 2020 do 25. 7. 2020

Link za prijavo:

novomesto.ozrk.si/nase_aktivnosti/letovanje_otrok_na_debelem_rticu/

Starši oddajo prijavnico pri nas na OZ RKS Novo mesto, Ulica Slavka Gruma 54a ali po meilu: letovanje.rknm@gmail.com , lahko pa tudi pokličejo na 07 39 33 126.

1. Socialno letovanje

Pravico do socialnega letovanja imajo otroci, katerih starši prejemajo DENARNO SOCIALNO POMOČ ali dohodke do 450 eur/družinskega člana, ki jih dokazujejo z veljavno odločbo o otroškem dodatku.

2. Zdravstveno letovanje

Pravico do zdravstvenega letovanja imajo otroci, ki imajo v zadnjem letu do februarja, v medicinski dokumentaciji zapise o večkratni hospitalizaciji ali so bili pogosteje bolni in imajo o tem dva ali več zapisov.

Plačilo je 40 eur, v primeru, da tega stroška starši ne morejo plačat lahko napišejo prošnjo za delno oprostitev in jo pošljejo na OZ RKS Novo mesto ali se dogovorite s KORK.

Lepo pozdravljeni.