Skoči na glavno vsebino
Select Page

Spoštovani!

 

Slovenska turistična organizacija (STO) tudi v letu 2019 nadaljuje s podporo kolesarski dirki Po Sloveniji, ki bo letos že 26. zapored.

 

Da bi petdnevni dogodek uspel pa je ključnega pomena, ne le samo organizacija dirke temveč tudi dogajanje ob trasi dirke. želimo si, da bi si dirko ogledalo čim več obiskovalcev, za kar bo v prvi vrsti poskrbel organizator dirke in vsi partnerji projekta, prosimo pa za sodelovanje tudi z vaše strani. Dirka Po Sloveniji je kot velika športna prireditev lahko priložnost za obisk učencev in dijakov osnovnih in srednjih šol ter vrtcev, z namenom, da pridobijo športne izkušnje različnih športov tudi preko ogledov športnih prireditev.

 

Vabimo vas, da si učenci ogledajo prireditev, na startu, cilju ali ob poteku trase dirke na eni izmed posameznih etap. Skupaj lahko ustvarimo odlično navijaško vzdušje. Naj se v vseh izpostavitvah na Eurosportu vidi in sliši I FEEL SLOVENIA.

 

 

NEDELJA, 23. junij 2019 = TREBNJE NOVO MESTO

Trebnje – Ivančna Gorica — Črnomelj — Metlika – Novo mesto

10.50  Trebnje  —  pri  občini,  Gubičeva  cesta cca.

15.15 zaključna podelitev v Novem mestu

 

 

Več informacij o sami dirki je na voljo na spletni strani www.tsurofsIovenia.si.

 

(Skupno 241 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST