Skoči na glavno vsebino
Select Page

Prvošolčki iz Birčne vasi so s prestopom šolskega praga vkorakali tudi v svet ekologije. Skozi celo šolsko leto so se preko različnih dejavnosti seznanjali s pomenom varovanja narave za čistejši in bolj zdrav jutri. Zelo hitro so se naučili pravilno ločevati odpadke ter se seznanjali s svetom reciklaže in ponovne uporabe. Tako so iz odpadnih materialov ustvarjalno izdelali veliko inovativnih in dekorativnih izdelkov. Sodelovali so tudi na različnih likovnih natečajih in prejeli kar nekaj priznanj in praktičnih nagrad. Čeprav so še majhni, se zavedajo, da lahko že zelo veliko naredijo za svoje okolje.

Pošiljamo vam fotografijo, na kateri so izdelki iz odpadnih materialov, ki so jih ustvarjale male roke naših velikih umetnikov.

učiteljice 1. razreda Podružnice Birčna vas 

(Skupno 464 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST