Skoči na glavno vsebino
Select Page

V torek, 21. junija 2016, so se učenci, starši in zaposleni Osnovne šole Šmihel zbrali na šolskem igrišču. Pod vodstvom športne učiteljice smo se skupaj ogreli. Potem so se učenci in starši pomerili v različnih štafetnih igrah, ki jih je pripravila in vodila športna učiteljica Damjana Burgar. Pripravljeno je bilo 10 postaj, na katere so se prostovoljno razporedili tako starši kot učenci. Na posameznih postajah so bili prisotni učitelji, ki so pomagali in usmerjali dejavnosti. Tekmovalci so zavzeto sodelovali v igrah, upoštevali so navodila in s pomočjo različnih pripomočkov (žogice, kolebnice, obroči, baloni, loparji, žoge …) pokazali veliko spretnosti. Vsi, ki niso sodelovali pri igrah, so tekmovalce z navdušenjem spodbujali. Zbrani so v igrah uživali in se zabavali. Ob koncu je vse zbrane nagovorila ravnateljica, magistrica Irena Hlača. Zahvalila se jim je za sodelovanje skozi celo šolsko leto ter jim zaželela prijetne počitniške dni.

Zapisala in fotografirala učiteljica Helena Murgelj

 

(Skupno 194 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST