Skoči na glavno vsebino
Select Page

Zbudili smo se lahko malo kasneje. Dobra stran 🙂 Ampak slaba pa je, da smo se po vseh ostrih ovinkih vozili zaman, kajti na koncu je bila cesta zaprta. Vsaj tako je rekel šofer. Ko smo končno prispeli, smo nestrpno čakali na razporeditev sob. Kar srečno se je končalo. Nekaj časa smo preživeli na igrišču, nato pa je sledilo kar dobro kosilo. Po kosilu smo upali, da nas bodo osrečili sončni žarki, vendar so nas pričakali temni oblaki in kapljice dežja na rokah. Vendar to ni bila ovira, da ne bi odšli na dolg pohod, dolg 2,5 ure. V dom smo prišli čisto premočeni in blatni. Najprej smo šli pod tuš. Zdaj čakamo na večerjo in večerni program. V sladek spanec pa bomo odšli z mislijo na nov dan.

Zapisale: Ana Bunarkič, Maša Konček, Tinkara Virant, Mojca Klemenčič, Živa Šmajdek, Maša Skube

(Skupno 590 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST