Skoči na glavno vsebino
Select Page

Spoštovani učenci, starši, delavci šole in ostali!

V preteklem šolskem letu smo na naši šoli sodelovali v projektu Varno na kolesu. Na športnih dneh, z vsebino kolesarjenja, smo z učenci utrjevali znanje varne vožnje v prometu, razvijali fizično pripravljenost, spoznavali domači kraj ter tako pridno nabirali kilometre. V okviru projekta smo se na podlagi omenjenega uvrstili na 2. mesto in tako prejeli nagrado – brezplačen servis koles za učence naše šole, njihove starše, zaposlene ter vse prebivalce naše lokalne skupnosti. Sporočamo vam, da lahko pripeljete svoje kolo na brezplačen servis na igrišče OŠ Šmihel v ponedeljek, 18. 9. 2023, od 8.00 do 16.00. S tem bomo na naši šoli tudi simbolično pričeli s tednom mobilnosti.

Z lepimi pozdravi.

Učitelj: Boštjan Miklič, prof. 

Ravnateljica: Romana Šarec Rojc

(Skupno 404 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST