V ponedeljek,  13. 2. 2023, bomo izvedli zimski športni dan za učence 8. in 7. razreda. Dejavnost bo potekala v Kranjski Gori za alpsko smučanje in na Pokljuki za tek na smučeh in krpljanje.

Zbor učencev bo ob 6.45 na Smrečnikovi. Dejavnosti bodo potekale od 9.00 do 13.30, povratek pred šolo bo predvidoma med 16.00 in 16.30.

S seboj boste učenci dobili šolsko malico, sami pa vzamejo dodatno malico in toplo pijačo. Zjutraj zajtrkujejte.

Preverite vso alpsko smučarsko opremo, da bo ustrezna. Primerno se oblecite, ne pozabite na kapo, smučarske rokavice, čelado in toplo zaščito za vrat.

Opremo za tek na smučeh bomo imeli šolsko, krplje pa bomo dobili na Pokljuki. V kolikor imate tekaško opremo doma, jo lahko prinesete. S seboj imejte oblačila za preobleči, predvsem dodatne tople nogavice in rokavice. Oblecite se toplo, vendar v čebulnih slojih. Vzemite sončna očala in kremo za sončenje. Učenci za tek na smučeh in krpljanje imejte visoko pohodno obutev ali drugo primerno nepremočljivo obutev.

Mentorica ŠŠ:  Damjana Burgar