Rezultati spomladanske zbiralne akcije papirja

Prejšnjo sredo in četrtek  je na šoli potekala zbiralna akcija papirja, katere izkupiček je namenjen devetošolcem za izvedbo zaključka šolanja.

Zbrali smo približno 12 ton papirja, od tega so več kot polovico prispevali sami devetošolci.

Bodočim devetošolcem želimo še večjo podporo ostalih učencev pri tovrstni akciji na šoli.  Skupaj smo vedno močnejši in uspešnejši. Prav je, da se vsak zaveda, da bo tudi sam nekoč devetošolec.

Med oddelki od 1. do 6. razreda je največ papirja zbral 6. c, in sicer 650 kg, med zaposlenimi pa učitelj Andrej Prah s 142 kg papirja.

Devetošolci z razredničarkama se vsem zahvaljujemo za vaš prispevek, še posebej pa učencem in učenkam  6. c in učitelju Prahu.

Še posebej pa se zahvaljujemo učitelju Janu Cimermančiču za organizacijo in izvedbo akcije.

Vaši devetošolci