Select Page

Rokometna ekipa naše šole, ki jo sestavljajo: Erazem Kovač, Gašper Kovač, Žiga Resnik, Enej Rangus, Maj Strašek, Filip Škrbe, Gašper Grden, Marko Kapš, Akacij Magrič, Luka Omrzel, Anže Pavlič in Žan Hočevar je v mesecu novembru odigrala dva močna turnirja.

Prvega je imela 8. 11. 2022 v OŠ Stopiče. Na občinskem tekmovanju je sodelovalo pet ekip, učenci naše šole pa so z izredno borbenostjo pokazali, da so odlična ekipa. Prav vsi tekmovalci so dali vsaj en gol. Osvojili so prvo mesto in se uvrstili na področno tekmovanje.

Področno tekmovanje je potekalo v četrtek, 24. 11. 2022 v OŠ Trebnje. Tu so sodelovale tri ekipe. OŠ Črnomelj, OŠ Trebnje in OŠ Šmihel.  Med temi ekipami je bila najmočnejša ekipa Trebnjega, kar blizu nje pa so bili učenci naše šole. Z veliko premočjo so premagali vrstnike iz Črnomlja in si tako kot drugouvrščeni na področnem tekmovanju zagotovili udeležbo na četrtfinalnem državnem tekmovanju.

Čestitke za uvrstitev.

Mentorica: Damjana Burgar

(Skupno 279 obiskov, današnjih obiskov 1)
Pomoč osebam s posebnimi potrebami