Zjutraj smo se zbudili, oblekli, umili zobe, počesali lase in odšli na zajtrk. Ko smo nahranili želodčke, nas je čakalo pospravljanje sob. Skoraj vse sobe so dobile oceno 5, razen soba 20 je bila ocenjena z oceno 4. Grizliji smo odšli v medvedovo učilnico. Tam smo se pogovarjali o živalih, kosteh, dlaki, stopinjah in življenjskih prostorih. Nato smo odšli v gozd, kjer smo iskali odtise živali v zemlji. Učiteljica je vlila mavec v živalsko stopinjo. Naredili smo odtis. Medvedi smo odšli v Medvedovo jamo. O jami smo izvedeli veliko zanimivih stvari. Prižgali smo lučke in odšli v jamo. Videli smo nekaj kapnikov in enega netopirja. Za kosilo smo imeli zelenjavno juho, mlince, pečena bedrca in palačinke. Njami. Po kosilu je sledil lov na lisico. Igra je bila zelo zabavna in raziskovalna. Po večerji smo odšli na nočni pohod v dežju. Na poti smo srečali tudi oranžno žabo. Po prihodu v dom smo se stuširali, poskrbeli za osebno higieno in si zaželeli lahko noč.

PETOŠOLCI

(Skupno 211 obiskov, današnjih obiskov 1)