Spomladanska zbiralna akcija odpadnega papirja bo potekala v četrtek, 20. aprila 2023, od 6.30 do 16.00 na igrišču OŠ Šmihel.

Del izkupička bo namenjen kritju stroškov ob zaključku šolanja devetošolcev, preostali del pa v šolski sklad.

Po navodilih podjetja Dinos d.d. in za lažje odlaganje v zabojnik prosimo, da papir zvežete v snope. Kartonske škatle ne pridejo v poštev.

Z namenom, da se zbere čim več odpadnega papirja, smo pripravili kriterije, s katerimi bomo ob koncu druge zbiralne akcije določili najboljši oddelek.

Zmagovalni oddelek, ki bo prispeval povprečno največ kilogramov odpadnega papirja na učenca pri obeh zbiralnih akcijah, prejme nagrado.

Za sodelovanje in prispevek se vam vnaprej lepo zahvaljujemo.

Obvešča: Merilin Šut

KRITERIJ ZA DOLOČITEV ZMAGOVALNEGA RAZREDA OB KONCU ŠOLSKEGA LETA

Glavni kriterij: Zmagovalni oddelek bo tisti, ki bo zbral povprečno največ kg papirja na učenca.

Za nagrado morata biti izpolnjena tudi naslednja dva kriterija:

1. Učenci oddelka morajo pri posamezni zbiralni akciji zbrati povprečno najmanj 50 kg papirja na učenca.
  1. Pri posamezni zbiralni akciji mora sodelovati najmanj 85 % učencev oddelka.

Povprečna količina zbranega papirja 50 kg na učenca ne velja v primerih, ko je v družini več otrok, ki obiskujejo našo šolo. Njihov prispevek naj bo po zmožnostih.

Ne pozabite!

Na šoli skozi celo leto poteka tudi zbiranje plastičnih zamaškov v dobrodelne namene za humanitarno društvo Moja pot iz Cerovega loga pri Šentjerneju.

Zabojnik za zamaške se nahaja v avli pod oglasno desko.

ZBIRALNA AKCIJA PAPIRJA – PDF