Skoči na glavno vsebino
Select Page

V torek, 12. 2. 2019, bomo izvedli zimski športni dan za učence 6. in 7. razreda. Športni dan bo potekal na smučišču Gače, obsegal pa bo alpsko smučanje in pohod. Zbor bo ob 7.50 na Smrečnikovi, učenci vozači se naj pripeljejo s prvim šolskim avtobusom. Učence bomo spremljali učitelji šole. Zaključek dejavnosti je predviden ob 12.45, prihod domov pa predvidevamo ob 13.30 uri. Po prihodu bo na voljo kosilo. Šolsko malico bodo dobili, s seboj naj vzamejo dodatno pijačo.

ALPSKO SMUČANJE: Obvezna je čelada, smučarska oprema pa naj bo primerno povezana in podpisana.

POHOD: Učenci naj imajo dodatno oblačilo v nahrbtniku: majica, nogavice, spodnji del trenirke, obutev, brisača. Oblečeni naj bodo primerno tudi za na sneg.

V četrtek, 14. 2. 2019, načrtujemo enake vsebine tudi za učence 8. in 9. r.

 

(Skupno 225 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST