Skoči na glavno vsebino
Select Page

5., 6., 12. in 13. oktobra 2018 smo se nekateri učenci OŠ Šmihel udeležili projekta Z ustvarjalnostjo in inovativnostjo do podjetnosti. Projekt je potekal na Kmetijski šoli Grm in Biotehniški fakulteti, kjer smo sodelovali v mešanih skupinah z učenci OŠ Center, OŠ Grm in dijaki Kmetijske šole Grm in Biotehniške gimnazije. Naša naloga je bila, da poiščemo naj selfie točko v Novem mestu, s katero bi privabili več turistov. Komisija je za najboljšo poslovno idejo nagradila našo skupino. Zamislili smo si selfie točko na Marofu, kjer bi postavili bakrenega konja. To točko smo izbrali, ker Marof nudi lep pogled na Novo mesto, hkrati pa bi bil konj povezan z zgodovino mesta.

Jaka Kapš z mentorico Matejo Železnik

(Skupno 301 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST