Skoči na glavno vsebino
Select Page
V letošnjem šolskem letu smo na šoli posvetili nekaj aktivnosti varni uporabi interneta. Učenci druge in tretje triade smo si v kinu ogledali slovenski film z naslovom Gaijn svet. Film pripoveduje o deklici Gaji, ki ima zanimivo življenje in med drugim tudi sestro, ki se je spravila v nevarnost zaradi napačne uporabe interneta in izdajanja svojih osebnih podatkov. Na šoli pa je zavod Safe.si – točka osveščanja o varni rabi interneta in mobilnih naprav za otroke, starše in učitelje – izvedel delavnice v tretjem, šestem in osmem razredu. Tretješolci so se udeležili delavnice z naslovom Ne bodi ovčka na internetu, šestošolci so imeli predavanje o varovanju zasebnosti in uporabi družabnih omrežij, osmošolci pa so bili pri delavnici o spletnem nasilju in ustrahovanju. Upamo, da bodo otroci varno uporabljali splet.
Naja Rangus, 7. b
(Skupno 198 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST