V ponedeljek, 17. 10. 2022, na dan šole oz. Mihaelov dan smo že v zgodnjih urah obudili spomine na pestro zgodovino naše šole in obeležili 158. obletnico njenega obstoja ter začetke projekta Rastoča knjiga, v katerem sodelujemo že 7. leto.

Letošnja tema projekta je Šport in umetnost z roko v roki, zato bomo nadaljevali s športnimi aktivnostmi in vključili še umetnost s poudarkom na bontonu.

Vsi smo veseli, da šola kljubuje času in se pogumno prilagaja vsem spremembam in novostim ter se vključuje v projekte, ki na pester način uresničujejo cilje v povezavi z aktualnimi zadevami.

Po pouku smo imeli še tradicionalno Mihaelovo kosilo po izboru učencev, ki smo ga popestrili še z glasbenimi točkami, kar je naredilo jedi še okusnejše.

Potek dne si lahko ogledate TUKAJ.

Medijski center:

Sanja L., Ajda R., Maša G., Neža B., Džejlana J., Alja B.