Skoči na glavno vsebino
Select Page

Naši učenci so sodelovali na 2. likovnem natečaju Kulturna dediščina – DETAJL, v organizaciji JSKD, območne izpostave Novo mesto. Med poslanimi deli je strokovna žirija izbrala 70 najboljših likovnih izdelkov za razstavo. Iz naše šole so bili izbrani likovni izdelki enajstih učencev: Nika Bobnar, Alja Bukovec, Tea Golob, Tjaša Guštin, Lena Hren, Lora Eržen, Maruša Karlič, Laura Rataj, Iza Maksl, Tisa Vrhovnik in Enej Zamida. Vsi so prejeli priznanje Lamutova likovna paleta. Na natečaju so bili izbrani tudi trije veliki nagrajenci in šest prejemnikov posebnih nagrad. Med njimi je veliko nagrado za najboljši likovni izdelek prejela naša učenka Tjaša Guštin (9. r) za upodobitev dolenjskega kozolca. Posebno nagrado žirije pa je prejela učenka Lena Hren (8. r) za upodobitev nakita. Izbrana dela si lahko ogledati v avli KC Janeza Trdine do konca meseca junija, objavljena pa so tudi v katalogu izbranih likovnih del. Lepo vabljeni na razstavo!

Iskrene čestitke vsem mladim umetnikom in veliko vesela pri ustvarjanju še naprej!

Mentorica Anica Klobučar

(Skupno 168 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST