14. decembra je na šoli potekalo tekmovanje iz znanja angleščine za šestošolce. Tekmovanja se je udeležilo 12 učenk in učencev, ki so zavzeto in pridno obiskovali priprave na tekmovanje. Povprečen rezultat vseh tekmovalcev je bil kar 76 %.
24. decembra so bili objavljeni uradni rezultati, na podlagi katerih so bili določeni prejemniki priznanj.
Bronasto priznanje so osvojili naslednji učenci – Jovan Milenkovič, (zbral je 100 % točk – excellent!), Nal Kovačevič (93 %) ter Lan Hudovornik in Miša Radoš (oba 92 %).
Vsi štirje omenjeni so se hkrati uvrstili na državno tekmovanje, ki bo potekalo 21. 2. 2023 na OŠ Ferda Vesela Šentvid pri Stični.
Vsem sodelujočim iskrene čestitke, najboljšim pa veliko uspeha tudi na državni ravni!

Mentor: Jaka Darovec