Skoči na glavno vsebino
Select Page

Na turnirju petih ekip občinskega prvenstva v mali odbojki za dečke, ki je potekal v ponedeljek, 4. 3. 2019, v veliki telovadnici OŠ Grm, so mlajši dečki OŠ Šmihel, za katero so nastopili kapetan Mark Mlakar, Tim Šetina, Enej Fink, Jakob Barborič, Aleks Franko,  Gašper Vidmar, Matej Lozar, Tevž Bajc, Urban Mohorko, Erazem Kovač in Gašper Kovač, postali  občinski prvaki!

Fotografije: https://sport.znm.si/home/document/docid/11027?back=/

Ena od zanimivosti turnirja je bila posebej izstopajoča predvsem zaradi izenačenosti štirih ekip, med katerimi so si po vseh odigranih tekmah kar tri ekipe (OŠ Center, OŠ Drska in OŠ Šmihel) priigrale po tri zmage in en poraz. Zmagovalca turnirja je odločil količnik med dobljenimi in izgubljenimi nizi, 2. mesto pa količnik med dobljenimi in izgubljenimi točkami vseh tekem.

Končni vrstni red: 1. OŠ Šmihel, 2. OŠ Center, 3. OŠ Drska, 4. OŠ Grm, 5. OŠ Stopiče.

Podrobni rezultati:

https://sport.znm.si/Portals/s/adam/nnDoc/VBqwtuPdzEaXoTgRnJtU3g/Results/Mala%20odbojka%20-%20mlaj%C5%A1i%20u%C4%8Denci%2018-19.pdf

Vsem dečkom veljajo čestitke za izkazano voljo do igre, primerno obnašanje in dosežek.

Pripravil:  Andrej Prah

(Skupno 284 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST