Skoči na glavno vsebino
Select Page

V četrtek, 6. 12. 2018, bo na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz astronomije  za bronasto Dominkovo priznanje .

Za prijavljene učence 8. in 9. razreda, bo pričetek tekmovanja ob 13.00 uri v učilnici za FIZ.

Tekmovanje traja 60 minut.

Učenci, ki se boste udeležili tekmovanja, greste na kosilo, nato pa v učilnico.

Dovoljeni pripomočki so pisalo, svinčnik, geometrijsko orodje, radirka, kalkulator in zvezdna karta – dobite v šoli. NISO dovoljeni :  mobiteli – obvezno so izključeni, brisalci črnila.

Učenec, ki se je prijavil na tekmovanje in začne z reševanjem nalog – na tekmovanju sodeluje do konca. Ob neupoštevanju pravil, ki jih vam bo podal nadzorni učitelj, boste odstranjeni iz tekmovanja in bo to zabeleženo v zapisnik.

Učenci, malo preglejte naloge iz rednega in dodatnega pouka, prevetrite svoje znanje iz astronomije in se tekmovalnih nalog z veseljem ter premislekom lotite. Želim vam veliko uspeha in  pokažite kaj znate.

Učiteljica Milena Košak

(Skupno 140 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST