Select Page

Zjutraj smo se zbudili ob 7.15 in šli na kratek sprehod. Ko smo se vrnili nazaj v dom, smo pojedli zajtrk. Nato smo imeli orientacijski pohod. V skupinah smo brali namige in iskali točke ter na točkah opravljali različne naloge. Hodili smo po Fiesi in raziskovali naravo. Poiskali smo podatke o morski lisici in polžih. Uporabljali smo tudi kompas. Po kosilu smo odšli na kratek pohod in spoznavali dve jezeri v Fiesi. Potem smo streljali z lokom in se igrali na igrišču. Potem smo se skupaj napotili v jedilnico in napisali v skupinah pravila bontona v različnih okoliščinah. Potem smo imeli večerjo. Nato smo imeli na hodniku koncert. Zvečer smo imeli lovljenje rib in zabavni kviz. Bil je zelo zabaven dan.

Učenci 7. b

(Skupno 181 obiskov, današnjih obiskov 1)
Pomoč osebam s posebnimi potrebami