Select Page

Sedmošolci smo se v ponedeljek, 6. 2. odpravili v CŠOD Breženka, ki je v Fiesi. Zbrali smo se ob 7.00 pred avtobusom, razdelili malico in se odpravili na pot. Ko smo prispeli, smo se zahvalili vozniku in odnesli prtljago v dom. Tam nas je pričakal vodja doma in nam podal nadaljnja navodila. Po tem ko smo se namestili po sobah smo imeli uvodni sestanek. Po sestanku smo imeli okusno kosilo in ko smo ga pojedli, smo imeli nekaj prostega časa za različne športe ob morju. Zatem smo se razdelili v skupine in polovica učencev je najprej spoznavala ribištvo, druga polovica pa je odšla na obalo spoznavat morski ekosistem. Na obali je pihal mrzel veter, vendar smo se pogumno držali. Po uri in pol smo naredili zamenjavo. Po delu smo se odpravili na okusno večerjo. Po večerji smo odšli na nočni pohod do Pirana. Ko smo prišli nazaj smo bili zelo utrujeni in smo popadali v postelje.

Katja Abram, 7. a

(Skupno 153 obiskov, današnjih obiskov 1)
Pomoč osebam s posebnimi potrebami