Skoči na glavno vsebino
Select Page

V nedeljo, 4. 6. 2023, je nekoliko okrnjena zasedba šahistk in šahistov OŠ Šmihel v primerjavi s posamičnim ekipnim tekmovanjem do 9 let, ki se je odvijalo dan prej na isti šoli – OŠ Šmarje Sap, prijetno presenetila z izkazanim vzornim vedenjem in s šahovskimi analizami med odmori. V sedmih odigranih kolih, ki so skupno trajali 5 ur, so Maša Vidic, Manca Čretnik, Jure Kapš, Tadej Zadravec in Leonid Slana med 30 sodelujočimi ekipami iz vse države dosegli 22. mesto.

Vsem udeležencem naše šole veljajo iskrene čestitke za zastopanje OŠ Šmihel, lep rezultat in še posebej za izkazan šahovski in splošni bonton.

Podrobnejši rezultati: https://chess-results.com/tnr769169.aspx?lan=1&art=0

Zapisal mentor:

Andrej Prah

(Skupno 94 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST