Skoči na glavno vsebino
Select Page

Tekmovanja iz znanja fizike za Stefanovo priznanje, ki je potekalo za osmi in deveti razred, se ga je šolski ravni udeležilo 19 učencev. Osvojili so 6 bronastih priznanj, na regijsko tekmovanje pa se je uvrstilo 5 učencev. Učenca 8. razreda sta osvojila 2 srebrni Stefanovi priznanji in to sta Matevž Hvala in Marija Judež, učenci 9. razreda pa 3 srebrna priznanja in sicer Iva Baša, Miha Kapš in Tomaž Gril. Na državno tekmovanje so se uvrstili  3 učenci in sicer Marija Judež, Iva Baša in Miha Kapš.

Znani so rezultati državnega tekmovanja iz znanja fizike, ki so se ga učenci udeležili 14. aprila 2018, na Pedagoški fakulteti v Ljubljani. Veliko dela in časa, ki so ga vložili v priprave se je obrestovalo, saj so vsi naši tekmovalci pokazali veliko znanja. Tako sta Iva Baša in Miha Kapš prejela državno srebrno  Stefanovo priznanje, učenka Marija Judež pa je  osvojila zlato Stefanovo priznanje in postala državni prvak.

Vsem dobitnikom priznanj iskreno čestitamo, posebna čestitka pa velja državni prvakinji.

Mentorica: Milena Košak

(Skupno 108 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST