Skoči na glavno vsebino
Select Page

Učenci 5. razreda so pod mentorstvom razredničark v letošnjem šolskem letu sodelovali v projektu Dolenjska ima srce. Vsi, 622 dolenjskih osnovnošolcev in otrok iz vrtca, ki so se ustvarjalno (z risbami in besednimi prispevki) odzvali na branje zgodbic iz poučnih in ekološko ozaveščajočih knjig Nežno srce in Prav je – ni prav so se v četrtek, 21. aprila, ob 11h na Osnovni šoli Bršljin udeležili slavnostnega dogodka ob zaključku projekta, kjer je vsak izmed njih prejel eno izmed omenjenih knjig.

O pomenu branja dobre knjige, pri usmerjanju bodočih odraslih na pravo stran življenja, so spregovorile: direktorica občinske uprave MONM dr. Vida Čadonič Špelič, ravnateljica Osnovne šole Bršljin Darja Breznik in predsednica Društva Jasa mag. Mateja Jamnik.

Da nam je bilo toplo pri srcu pa so poskrbeli tudi otroci z lepo pesmijo.

Sodelujoči učenci so bili knjige veseli, z njo so tudi v svoje družine prenesli pomembno sporočilo in razmišljanje o ohranjanju čiste narave v prihodnje.

Mentorici: Marija Štangelj

Milka Hudoklin

(Skupno 77 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST