Skoči na glavno vsebino
Select Page
Na NIJZ so tudi letos ob koncu šolskega leta pripravili Počitniški koledar zdravja, ki je namenjen otrokom in mladostnikom.  Menijo, da tudi med počitnicami potrebujejo različne spodbude za  bolj zdrave izbire, zdrav način življenja oz. v skrbi za svoje zdravje. Počitniški koledar je eno od orodij, ki jim lahko pri tem pomaga.
 
Počitniški koledar zdravja vsebuje devet vsebinskih področij z glavnimi sporočili (dobro počutje, varna uporaba zaslona, ustno zdravje, preprečevanje nalezljivih bolezni, zdrava prehrana, zaščita pred soncem, zdrava telesna dejavnost, spanje in preprečevanje poškodb) ter koledar poletnih počitnic 2024 z izzivi/nalogami iz posameznih vsebin.
 
 
Lep pozdrav
 
Katja Košir, vodja projekta Zdrava šola
(Skupno 58 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST