Skoči na glavno vsebino
Select Page

Tinej Rajh, učenec 6. razreda, je svojo odlično šahovsko formo potem, ko je osvojil  naslov občinskega prvaka in tudi  naslov področnega prvaka, potrdil še na državnem posamičnem prvenstvu v nedeljo, 15. 1. 2017, v Kranju, ko se je v konkurenci več kot petdesetih tekmovalcev v kategoriji mlajših dečkov s šestimi zmagami v devetih kolih po pet urnem tekmovanju prebil v prvo deseterico. Tinej je osvojil tako odlično deveto mesto. Njegovi šahovski dosežki so, v primerjavi z dosežki naših učencev doslej, rekordni.

Tineju veljajo čestitke za šahovske dosežke in za vložen večletni trud na tem področju. Posebej velja pohvaliti še mentorje  šahovskega kluba Krka, ki so dodali velik delež pri pripravi Tineja na tekmovanje in pri organizaciji prevoza na državno prvenstvo.

DSC04143.JPG

Zapisal mentor šahovskega krožka Andrej Prah

(Skupno 106 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST