Skoči na glavno vsebino
Select Page

V četrtek, 21. 3. 2019, bo na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz matematike za bronasto Vegovo priznanje.

Za učence od 1. do 3. razreda bo tekmovanje ob 11. uri v matičnih učilnicah. Čas pisanja je 45 minut.

Za učence od 4. do 9. razreda bo pričetek tekmovanja ob 13.00. Za  učence 4. in 5. razreda bo tekmovanje trajalo do 14.00, za ostale pa do 14.30. Razpored učencev po učilnicah bo izobešen v avli šole v sredo. Če se na seznamu ne najdete, o tem obvestite učitelja matematike ali učiteljico Košak.

Dovoljeni pripomočki so pisalo, svinčnik, geometrijsko orodje in radirka.

Kalkukatorji, prenosni telefoni in brisalci črnila niso dovoljeni.

Učenec, ki se je prijavil na tekmovanje in začne z reševanjem nalog, na tekmovanju sodeluje do konca. Ob neupoštevanju pravil, ki vam jih bodo posredovali nadzorni učitelji, boste odstranjeni iz tekmovanja in bo zabeleženo v zapisnik.

 

Učenci, malo preglejte naloge iz rednega in dodatnega pouka, prevetrite svoje veliko znanje matematike in se tekmovalnih nalog z veseljem pa tudi previdnostjo ter premislekom lotite. Želimo vam veliko uspeha in pokažite, kaj znate.

 

Pripravila vodja tekmovanja Milena Košak

(Skupno 421 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST