Jutro se je pričelo s pogledom na dodatni metež snega. Zelo smo se razveselili snežink in bele odeje, ki je prekrivala vse naokoli. Počasi smo se pripravili na nov dan in odšli na zajtrk. Po zajtrku sta sledili dve aktivnosti. Nekateri so odšli na smučanje, preostali pa so izdelovali božično-novoletne voščilnice. Z vezenjem je skupina na delavnici ustvarila različne pestre barvne vzorce, ki so pričarali občutek topline in prazničnega vzdušja. Po končanih aktivnostih je sledilo kosilo. Nato sta se skupini zamenjali in dejavnosti so se odvile na prav takšen način kot v dopoldanskem času. Po zaključenem smučanju in delavnici smo si vzeli nekaj prostega časa za družabne igre, nekateri so še dokončali božično-novoletne voščilnice. Vmes smo si privoščili še vroč čaj s sladico, posneli božično pesem in se na koncu nagradili z vročo čokolado. Že nas je čakala večerja, ki smo jo z veseljem pojedli. Tako smo se že res nasitili in odšli vsi v svoje sobe, kjer so se nekateri pripravili na še zadnjo nočno smuko, preostali pa smo odšli na nočni pohod z lučkami. Sledila je priprava na pester večer, ki je vseboval modno revijo, ples, petje, skeč … Vsi skupaj smo se pred spanjem še na drugačen način podružili in se zadovoljno spomnili dogajanja skozi teden: Učenci začetniki so uspešno naredili prve korake na vlečnici in večina tudi na sedežnici. Vsi so si nudili medsebojno pomoč, nekateri pa so se preizkusili v vlogi učitelja. Razveselili smo ptičke s krmilom na vrvicah, se odpravili na snežni pohod in se na vrhu nagradili z nepozabnim razgledom. Izdelovali smo še gozdni bonton in božično-novoletne voščilnice. Imeli smo se res odlično in hvaležni smo, da nam je bil čas snežno namenjen in omogočen s strani šole in Grmovškovega doma.

Zimski pozdrav od vseh nas in nasvidenje jutri v našem Šmihelu.

(Skupno 185 obiskov, današnjih obiskov 1)