V četrtek, 9. 5. 2024, smo se osmošolci umaknili učencem, ki so zbrano pisali NPZ, in odšli s kolesi na potep po Novem mestu in okolici.

Pot nas je vodila mimo Loke po kolesarski poti do Osnovne šole Vavta vas, kjer smo imeli krajši postanek. Nato smo odkolesarili do Športno rekreativnega društva Breza in se tam dobro odpočili in pomalicali.

Čas za sprostitev smo izkoristili za različne športne igre. Pod vodstvom učiteljev smo izvedli mali odbojkarski turnir, na katerem so prepričljivo zmagala dekleta.

Ko je bil čas za odhod, smo se zbrali, prešteli in nadeli zaščitno opremo, nato pa se v koloni odpravili proti letališču v Prečni. Na poti nam dogodivščin ni primanjkovalo – izkoristili smo jih za počitek.

Bili smo že kar utrujeni, zato nam je bil vsak klanec odveč.

Ta športni dan si bomo zagotovo vsi zapomnili, saj ne le da smo se zabavali, temveč smo imeli tudi odlično vreme, ki nam je pomagalo, da smo varno prispeli do šole.

GALERIJA SLIK:

Medijski krožek: