Skoči na glavno vsebino
Select Page

Državnega matematičnega tekmovanja Logična pošast, ki je bilo v soboto, 21. 5. 2016, se je udeležilo 28 učencev iz matične šole in 7 učencev iz podružnične šole Birčna vas. Osvojili so 8 zlatih priznanj in 27 srebrnih priznanj.

Zlato priznanje so osvojili: Matej Gorenc in Maj Strašek iz 1. razreda, Manca Meštrič in Enej Rangus iz 2. razreda, Naja Rangus iz 4. razreda, Marija Judež iz 6. razreda, Miha Kapš iz 7. razreda in Vid Rajh iz 8. razreda.

Srebrno priznanje so osvojili: Ana Al Daghistani, Laura Galič, Jan Medvešček, Julia Berus, Ajda Recelj, Meta Kapš,  Jakob Cvelbar, Marko Kapš, Benjamin Hrovatič, Florijan Hrovatič, Sanja Lužar, Daša Drašler, Primož Klobučar, Gregor Klobučar, Jakob Klobučar, Jaka Kapš, Hana Recelj, Maj Fink, Zoja Maksl, Tevž Bajc, Tinej Rajh, Lev Špes in Jerca Lukan, Jakob Hvala, Iva Baša, Matic Erpič in Urška Može.

Vsem dobitnikom za osvojena priznanja čestitamo.

Mentorici: Tatjana Badovinac in Vika Kek

(Skupno 181 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST