Skoči na glavno vsebino
Select Page

Danes smo se zbudili v megleno, četrtkovo jutro. Bili smo malo otožni, kajti danes je bil pred nami predzadnji dan šole v naravi. Po zajtrku smo uredili in pospravili sobe. Ena skupina je obula škornje in odšla k potoku. Tam smo merili moč energije. Bilo je zabavno stati v potoku in ostati suh. Druga skupina pa je spoznavala orientacijo. Po kosilu smo imeli počitek in čas za pisanje dnevnika. Nato smo eni odšli plezat, drugi pa smo v gozdu po detektivsko iskali sledi živali. Po večerji smo pekli kostanj, drugi pa so se naučili belokranjske plese. Jutri nas čaka orientacijska tekma, pakiranje in vožnja proti domu.

Dragi starši, pošiljamo vam še zadnje pozdravčke iz Črmošnjic.

Jutri se vidimo v Šmihelu ob 13.45 in ob 14.00 v Birčni vasi.

(Skupno 440 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST