Skoči na glavno vsebino
Select Page

Zjutraj smo bili še v šoli. Pogovorili smo se o tednu, ki je pred nami in nato odšli na malico. Ko smo pojedli, smo vzeli svoje stvari in se odpravili proti avtobusu. Voznik nam je pospravil kovčke, mi pa smo se usedli na avtobus. Odpeljali smo se proti domu Lipa. Tam smo se v garderobi preoblekli in sezuli ter odšli v učilnico, kjer smo se pogovarjali o pravilih doma. Razporedili smo se po sobah in razpakirali stvari. Nato smo uredili postelje, narisali znake svojih sob in določili imena. Po kosilu smo imeli počitek. Po počitku smo se razdelili v dve skupini. Prva je odšla raziskovat gozd, druga pa streljat z lokom. Po sladki večerji smo se zavrteli v ritmih belokranjskih plesov in ustvarjali v lego delavnici.

 

(Skupno 264 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST