V četrtek, 23. 11. 2017, se je 22 učencev naše šole udeležilo polfinalnega državnega tekmovanja v akrobatiki za osnovne šole. Tekmovanje je potekalo na OŠ Vojke Šmuc v Izoli. Učenci so prikazali zelo dobro zanje in natančno izvedli posamezne elemente. V močni in številčni konkurenci so dosegli lepe rezultate:

– 1. mesto: Neža Erpič (posamično) in starejši učenci (ekipno),

– 2. mesto: Lev Špes (posamično) in mlajši učenci (ekipno),

– 3. mesto: Miha Kapš (posamično) in mlajše učenke (ekipno).

Starejši učenci: Jakob Hvala, Miha Kapš, Matevž Hvala, Lev Špes, Teodor Zajc in Jure Vidmar.

Mlajši učenci: Sergej Preskar, Gregor Preskar, Erazem Kovač in Gašper Kovač.

Mlajše učenke: Marija Preskar, Kaja Podboj, Angelika Zajc, Darja Preskar in Ajda Bogataj.

Vsi omenjeni učenci, so se uvrstili na finalno državno tekmovanje v akrobatiki, ki bo 5. 12. 2017, prav tako v Izoli.

Čestitke vsem udeležencem tekmovanja in veliko znanja ter športne sreče tekmovalcem uvrščenim na finalno državno tekmovanje.

Mentor:

Boštjan Miklič, prof.