Skoči na glavno vsebino
Select Page

Spoštovani starši!

Bliža se konec šolskega leta in zopet je čas, ko razmišljamo o nakupu učnih gradiv in šolskih potrebščin za prihodnje šolsko leto. Obveščamo vas, da papirnatih naročilnic trgovin, kot smo jih bili vajeni prejšnja leta, v šoli ne bomo več delili. Razredniki vam bodo po e-pošti poslali sezname in spletne povezave do dobaviteljev, ki so naše sezname že vključili v svojo ponudbo. Nakup preko spleta je enostaven in hiter. Lahko pa seznam natisnete in nakup opravite v trgovini po vaši izbiri. Seznami so dostopni tudi na spletni strani šole, v zavihku Knjižnica.

–>OŠ ŠMIHEL (TUKAJ)

–>PODRUŽNICA BIRČNA VAS (TUKAJ)

Vsi učenci imajo možnost brezplačne izposoje kompleta učbenikov iz učbeniškega sklada. V primeru, da boste učbenike kupili sami, vas prosimo, da to sporočite na tel. št. 07 39 35 125 ali na e-naslov: marjetka.dragman@os-smihel.si, in sicer do 19. 6. 2020.

 

Lep pozdrav,

Upravljalka učbeniškega sklada:

Marjetka Dragman, univ. dipl. bibl.

 

 

 

 

(Skupno 657 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST