Skoči na glavno vsebino
Select Page

Zjutraj smo se zbudili ob 7.00, ob 7.30 smo šli na telovadbo. Tokrat smo jo imeli zunaj. Prišli smo v dom in začeli pospravljati sobe. Ob 8.10 je bil zajtrk, po njem pa so prišli ocenit sobe. Imeli smo še nekaj prostega časa. Potem smo odšli na pohod na Hudournik. Ta je trajal vse skupaj tri ure. Pot je bila težka. Na vrhu smo pričakovali razgled z gorami in Triglavom v ozadju, a ga zaradi megle ni bilo. Tam smo pojedli malico, ki smo jo vzeli s sabo, potem smo se odpravili proti domu. Pot nazaj je bila lažja, ker smo hodili večinoma v dolino. Ko smo se vrnili v dom, smo imeli malo prostega časa. Med prostim časom je nekaj učencev odšlo v »štacuno«. Nato smo odšli na kosilo. Ko smo pojedli, smo dobili telefone, kasneje pa smo imeli sestanek. Razdelili smo se v dve skupini. Prva skupina je odšla ven v gozd, kjer se je učila o drevesih. Druga skupina si je ogledovala živali doma, predvsem kačo. Ko smo imeli kačo za vratom (nekateri so jo imeli samo v rokah), je bil dober občutek. Nato smo se zamenjali. Čez nekaj časa smo imeli večerjo. Po večerji smo imeli še večerni program. Risali smo mandale in izdelovali karte. Nato smo se stuširali in odšli spat.

Maj F., Matej L., Urban M., Adrijan M.

(Skupno 355 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST