Na OŠ Šmihel smo v času zaprtja šole začeli izvajati IZOBRAŽEVANJE NA DOMU. S tem načinom dela smo začeli 16. 3. 2020.

Dnevni program za učence najdete na šolski spletni strani v zavihku Izobraževanje na domu.

Želimo, da nam opišete težave, s katerimi se srečujete, ter napišete predloge za izboljšanje. Sporočite, ali je nalog preveč, premalo, ali pa so morda prezahtevne. Učitelji vas bomo vodili in bomo z vami v stiku za vsa morebitna vprašanja, pomoč in povratno informacijo v najkrajšem možnem času.

Obveščajte nas. Želimo, da uporabimo pot, ki vedno in hitro deluje. To je elektronska pošta. Odločili smo se, da vaša vprašanja, pobude in predloge zbira učiteljica Vesna Slapničar. Pišite ji na elektronski naslov: vesna.slapnicar@os-smihel.si.

Pri tem vsi na šoli prosimo za vaše sodelovanje, pomoč in razumevanje. Na preizkušnji je predvsem sodelovanje.

Pomagajmo si vsi, da nam bodo dnevi v izrednih razmerah potekali mirno – in zdravo.

In še nekaj. Pomembno se nam zdi, da se z otroki pogovarjate o nastali situaciji v Sloveniji  oz. svetu na njim primeren način. V pomoč vam je lahko pravljica o koronavirusu. Posredujemo vam povezavo:  https://minirokice.si/pravljica-o-koronavirusu/. Morda jim priporočite ogled posebne oddaje za otroke Izodrom. Na sporedu je vsak dan ob 9.10 na televiziji SLO 1.

Hvala za vse vaše povratne informacije.