vsem našim učencem in družinam želimo v izrednih in zahtevnih razmerah zagotoviti enake možnosti za izobraževanje na daljavo in omogočiti nemoten izobraževalni proces.

Vključujemo se v vseslovenski projekt DIGIŠOLA, ki z zbranimi donatorskimi sredstvi omogoča in zagotavlja informacijsko infrastrukturo ter računalniško opremo za vse otroke iz ranljivega socialnega okolja.

Naša naloga je, da čim prej poiščemo družine, ki nimajo dostopa do interneta in računalnika, družine, ki nimajo računalnika oziroma večje družine, ki jim je en računalnik premalo.

Po informacijah nekaterih posameznikov oz. po našem dosedanjem sodelovanju z vami, vemo, da obstajajo družine, ki nimajo urejenega dostopa do računalnikov. Ti pa so osnova za delo na daljavo.

Nalogo šole je, da zbere potrebe in vam pomaga.

Opremo, ki jo bomo dobili, bomo preudarno predali v posojo. Starši bodo posojeno opremo po koncu izobraževanja na daljavo vrnili šoli.

Potrebe sporočite na elektronsko pošto vesna.slapnicar@os-smihel.si, najkasneje do ponedeljka, 30. marca do 13. ure.

v.d. ravnateljice: mag. Irena Hlača

Vesna Slapničar, vodja informacijskih dejavnosti