Skoči na glavno vsebino
Select Page

Zjutraj so nas učitelji zbudili ob 7.15. Ko smo se umili in oblekli, smo odšli na jutranjo telovadbo oziroma krajši sprehod. Sprehodu je sledil zajtrk in priprave za dopoldanske aktivnosti. Ko smo bili pripravljeni, smo odšli v Piran. Na poti smo opazili celo delfina, ki je skakal iz vode. Na Tartinijevem trgu smo se razdelili po skupinah in polovica učencev je najprej odšla v akvarij in si ogledala morske živali. Druga polovica učencev pa je dobila delovne liste o znamenitostih Pirana. Zatem pa smo se zamenjali.

Ko smo vsi končali, smo imeli nekaj časa, da si kupimo kakšen spominek in ogledamo Tartinijev trg. Zatem smo odšli nazaj v dom Breženka. Ko smo prispeli nazaj, smo se preobuli in odšli na kosilo. Ko smo pojedli kosilo, smo imeli nekaj prostega časa, nato pa smo šli na igrišče in na plažo za razvedrilne igre in druženje.  Čez kakšno uro smo prišli nazaj v dom in se razdelili v dve skupini. Prva skupina se je učila pripraviti in skuhati školjke, druga skupina pa je naprej tekmovala v postavljanju kamnitih stopičev, nato pa v učilnici preiskovala in spoznavala alge. Kasneje smo dejavnosti zamenjali in se po koncu odpočili v sobah. Čez nekaj časa smo se nekateri zbrali v jedilnici in igrali družabne igre, nekateri pa so zunaj izvajali športne aktivnosti. Ob koncu dneva smo se izmučeni ulegli v postelje in zaspali

Kyra Markovič Hvala, 7. a

(Skupno 270 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST