Skoči na glavno vsebino
Select Page

Potem, ko sta svoj nastop za matično šolo na državnem ekipnem šahovskem osnovnošolskem tekmovanju odpovedala Tinej Rajh in Matevž Hvala, ki sta sicer odigrala na občinskem in področnem tekmovanju vidno vlogo pri osvojitvi obeh naslovov, so se sanje o zgodovinskem dosežku šahovske ekipe dečkov na državnem tekmovanju, ki je potekalo v Gimnaziji Kranj v nedeljo, 18. 3. 2018, že nekaj dni pred tekmovanjem izničile.

Kljub temu so kapetan Andrej Kastrevec ter mnogo mlajši šahisti, Maj Fink, Nejc Florijančič in Jaka Kapš, pogumno in z veseljem prevzeli zelo težko breme ter se spustili v šahovske boje. Po devetih odigranih tekmah oziroma po kar sedmih urah tekmovanja so šahovski ambasadorji naše šole dosegli odlično 14. mesto.

Za pristop in dosežek si Jaka, Nejc, Andrej ter Maj zaslužijo čestitke! 

Prav tako si čestitke zasluži šahovski učitelj Robert Rudman, ki je ob odsotnosti mentorja Andreja Praha usmerjal naše šahiste.

Podrobni rezultati in drugi podatki o tekmovanju so dosegljivi na:

http://www.sah-zveza.si/rez/1803/sst1718ose/razvrstitev0.asp

Mentor Andrej Prah

(Skupno 103 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST