Skoči na glavno vsebino
Select Page

V četrtek, 18.4.2019, je v Velenju potekalo Prvenstvo Slovenije v krosu za OŠ, OŠPP in SŠ.

Udeležila se ga je tudi ekipa OŠ Šmihel, katero so sestavljali: Ajda Počrvina, Pavlina Medle, Ajda Pečnik, Nia Mešić, Nina Butala, Taja Dragišić in Tjaž Butala.

Tekmovanje je potekalo v lepem ambientu na TRC Jezero Velenje, kjer je šlo udeležencem na roko tudi vreme. Pri dosežkih je potrebno izpostaviti predvsem Počrvina Ajdo, Pečnik Ajdo in Mešić Nio, ki so v svojih kategorijah med več kot 140 tekmovalci zasedle 22., 24. in 30. mesto. Tudi ostali člani ekipe OŠ Šmihel so se odrezali zelo dobro, po večini so bili v prvi polovici v svojih kategorijah. Vse skupaj je nastopilo več kot 2000 tekmovalcev.

Še enkrat čestitke za uspeh!

 

Lea Pečnik

(Skupno 592 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST