Skoči na glavno vsebino
Select Page

Spoštovani starši,

 

Vlada Republike Slovenije je danes izdala Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih, s katero  preneha veljati Odredba o prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih (Uradni list RS, št. 19/20 in 22/20), ki je dovoljevala organiziranje nujnega varstva otrok.

 

Vse šole in vrtci bodo od 16. marca 2020 do preklica zaprti.

 

Novi odlok ne dovoljuje več organizacije nujnega varstva otrok, prepoved pa velja do prenehanja razlogov zanjo, kar bo ugotovila vlada s sklepom, ki ga bo objavila v Uradnem listu Republike Slovenije.

 

V. d. ravnateljice:

                                                                                                                                                     mag. Irena Hlača

 

 

(Skupno 213 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST