Skoči na glavno vsebino
Select Page

Področnega tekmovanja v odbojki za dečke so se v OŠ Mokronog, 20. 12. 2018, udeležili Jure Vidmar, Nejc Resnik, Matevž Hvala, Nejc Makarovič, Jaka Radoš, Lev Špes, Mark Mlakar, Enej Fink, Tim Šetina in selektor te ekipe Andrej Prah. Glede na to, da niso opravili niti enega skupnega treninga, so se v konkurenci petih ekip pogumno spustili v odbojkarske boje. V štirih nastopih so premagali vrstnike iz OŠ Loka Črnomelj in OŠ Center, izgubili pa proti bolje uigranim vrstnikom  iz Mokronoga in Žužemberka. Vloženi trud, ki je bil predvsem na plečih začetne postave (Jure, oba Nejca, Jaka, Lev in Matevž), je bil “poplačan” v obliki pokala za 3. mesto, mnogih sprotnih pohval in na novo pridobljenih izkušenj, predvsem za nove mlajše člane (Mark, Enej, Tim). 

Na četrtfinalni turnir državnega prvenstva sta napredovali prvo uvrščeni ekipi, Žužemberk in Mokronog.

Vse nastopajoče ekipe zaslužijo pohvale za športni pristop in prikazano vztrajnost.

Fotografije: https://www.as-nm.si/novica/news/2576/rezultati-podrocnega-prvenstva-v-odbojki-za-starejse-ucence

Podrobni rezultati: https://www.as-nm.si/Portals/0/adam/nnNews/46lhtIhgX0SLO3Z68L5Sfg/Attachments/Odbojka%20-%20starej%C5%A1i%20u%C4%8Denci%2018-19.pdf

Mentor Andrej Prah

(Skupno 148 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST