Skoči na glavno vsebino
Select Page

Odbojkarska ekipa dečkov naše šole je v sredo, 5. 9. 2018, uspešno sodelovala na polfinalnem turnirju državnega prvenstva v odbojki na mivki. Med šestimi sodelujočimi ekipami so igralci naše šole po treh zmagah (Kostanjevica, Globoko v predtekmovanju in za tretje mesto) in enem porazu (Brezovica) osvojili 3. mesto oziroma 9. mesto v državnem merilu.

Ekipo Šmihela so sestavljali igralci Jure Vidmar, Matevž Hvala, Jaka Radoš, Nejc Makarovič in Lev Špes ter mentor Andrej Prah.

Prvouvrščena ekipa iz Žužemberka se je uvrstila na finalni turnir potem, ko je prepričljivo zmagala štirikrat zapored.

Končni vrstni red polfinalnega turnirja: 1. Žužemberk, 2. Brezovica, 3. Šmihel, 4. Globoko, 5. – 6. Kostanjevica na Krki in Škofljica.

Mentor Andrej Prah.

(Skupno 70 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST